90 % nemovitostí prodám do týdne od zveřejnění

Co mohu nabídnout vašim nemovitostem?

Pokud potřebujete koupit nebo prodat byt, dům nebo třeba pozemek, jste tady správně! Ať už se jedná o výběr vhodné nemovitosti - pro vaše bydlení nebo třeba jako investiční záměr, jsme pro vás garantem profesionality a odbornosti. Veškerou nabídku naleznete na našem hlavním webu: www.realini.cz
 

Zpracování strategie prodeje 

Na základě našich zkušeností vám doporučíme postup, který pro vás zajistí nejvyšší možnou prodejní cenu. Ať už byt či dům prodáváte nebo kupujete, je důležité znát trh, legislativu, potenciálního kupujícího a mnoho dalších aspektů.

Reference námi realizovaného prodeje nemovitosti zde:

https://www.mezonet-v-raji.cz
 

Fotodokumentace, videoprohlídka, příp. 3D sken

Precizně zpracovaná fotodokumentace a promyšlená videoprohlídka usnadní celý prodej. Nemovitost ukážeme takovou, jaká je, ALE vyzvihneme její přednosti. Proto se nestane, že potenciální kupující bude nemile překvapen stavem nemovitosti, protože na fotkách byt či dům vypadal úplně jinak. 


 

Propagace - zviditelnění vaší nemovitosti 

Vaši nemovitost vložíme na realitní inzertní servery jako jsou Sreality.cz, Reality iDnes a mnoho dalších. Zaplatíme za vás reklamu na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube a všude tam, kde by měl být váš dům, byt či pozemek vidět. 

Tak neváhejte a pojďte s námi do toho! REALINI!

Homestaging, vyklízení, příprava

Každá nemovitost má svého majitele a zaslouží si odpovídající péči.

Homestaging umíme, máme vlastního designéra a rádi Váš byt zútulníme a připravíme pro prodej. 

Na co ještě čekáte, ozvěte se profesionálům, ozvěte se REALini! Kontakt zde.